Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

cable usb type c

  1. Burazer

    USB type C кабел за полнач

    Буразери, ако знаете да кажете модел на кабел со реален проток од 33 вати? Купив еден Natec prati кабел лажно деклариран од Анхоч 36 вати, ама не полни толку. Убаво кабелче плетено е, па го задржав за у кола за полнач кој и така пуне преспоро. Туку ако знаете кабел шо стварно ќе полни Ми Турбо...
На врв Дно