• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

c2d ram

  1. zipi123

    Desktop pc

    se prodava cpu: Core 2 duo E7400 2.8ghz ram: 2gb ddr2 mb:asrock conroe1333-d667 hdd:80gb hitachi sata Instaliran win7 Prakjam po kargo cena 2500
На врв Дно