• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

c2d -ram

  1. zipi123

    купувам плоча 775+рам

    m-board lga 775 што поддржува c2d e7500 2gb ram 2x1 1x2 небитно. понуди пп
На врв Дно