• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

c2d 2gb ram

  1. zipi123

    Desktop pc

    Core 2 Duo E7300 2.66ghz 2gb ram DDR2 800mhz MSI ms-7267 ver 5.0 80gb hitachi Sata 80mm cooler (RGB) So graficka nVidia 7100gs Instalian win7 office i site osnovni progami Kompjuterot moze da se proba kaj mene pred da se kupi.Prakjam po KARGO. Cena 2600den Се продава Desktop pc
На врв Дно