Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

c2300

  1. TP-LINK Archer C2300

    TP-LINK Archer C2300

    Продавам TP-LINK Archer C2300 v1.0 користен е 1 година, со помината гаранција. Безпрекорно работи Одлична состојба, без знаци на користење Се продава бидејќи не се користи 802.11ac Wi-Fi Network Standards Up to 2300 Mb/s Wi-Fi Data Throughput Dual-Band 2.4 GHz & 5 GHz 3 x Dual-Band Antennas...
На врв Дно