Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

bypass

 1. zeroscience

  Sielco PolyEco Digital FM Transmitter 2.0.6 Authentication Bypass Exploit

  #!/usr/bin/env python3 # -*- coding: utf-8 -*- # # # Sielco PolyEco Digital FM Transmitter 2.0.6 Authentication Bypass Exploit # # # Vendor: Sielco S.r.l # Product web page: https://www.sielco.org # Affected version: PolyEco1000 CPU:2.0.6 FPGA:10.19 # PolyEco1000 CPU:1.9.4...
 2. Serko

  Туторијал [iPhone 6s - X] Бајпас на iCloud заклучен iPhone или заборавен passcode до iOS 16.1 (БЕСПЛАТНО)

  Здраво, бидејќи гледам дека вакви теми слабо има на форумов, сакав да направам тема и да помогнам на доста луѓе што имаат ваков проблем со ајфон. Најпрво сакам да кажам дека темава ја отварам највеќе за entertainment и research purposes и за луѓе што се заинтересирани во овој оддел, а не за...
На врв Дно