• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

bykski

  1. rippermkd

    Продадено crosshair VII, r5 3600, bykski waterblock

    ќе ве молам за проценка поединечно за компонентите, после проценката ќе размислам дали ќе ги продавам crosshair VII гаранција истечена пред месец дена, досега се што ставив на неа оверклокна ко луда со минимални волтажи r5 3600 гаранција до 04.2023 на водно оверклока 4.5 гхз на 1.25волти bykski...
На врв Дно