• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

buying box for phone

  1. BlackOuttheWoRlD

    Најдобар Бокс за поправка на телефони

    Здраво Сакам да отворам тема во врска со попрвка,декодирање на телефони преку бокс,кој е најдобриот да земе.. Гледам дека некои боксови не бараат активиација до живот,и сакам еден бокс да земам NCK BOX дали е добар??
На врв Дно