Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

bulgaria

  1. darkone

    Bulgaria Web Summit 2016

    Не знам колку од вас сте запознаени, но на 20ти февруари наредната година ќе се одржи Bulgaria Web Summit - настан за кој мислам доста front-end програмери ќе бидат заинтересирани. Имаа пред некое време early bird билети кои беа доста евтини - сега мора да се пре-регистрираш за да добиеш...
На врв Дно