• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

build update

  1. Miki98

    Trueupdate помош

    Здраво симнав trueupdate,аппликација која може да симнуваа преку интернет твои апплилации или други архиви. Проблем е што незнам како да го направам тоа,да ставам на аппликацијата update бутон и да си симнуваат аппикации од мојта страна.
На врв Дно