• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

бугарски

  1. HoLfElDeR

    Гоогле продукти на бугарски јазик

    Значи имам проблем со некои гоогле продукти, пример плеј стор,ми го дава на бугарски јазик, исто така и форумите на гоогле, како да го сменам ова?
На врв Дно