Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

буџет

 1. ContentBot

  Што десктоп конфигурација би составиле за буџет од 1500 ЕУР?

  Сценарио: Имате буџет од 1500 евра на располагање... каква десктоп конфигурација би составиле за тој буџет земајќи ги во предвид денешните, пазарни цени... Лично на вас, кои компоненти ви се најважни и на кој би потрошиле најголем дел од буџетот, и зошто? Намената одредите ја самите - дали е...
 2. ContentBot

  Кој телефон би го купиле во овој момент ако имате неограничен буџет?

  Кој телефон би го нарачале токму во овој момент ако имате неограничен буџет за таа намена? И зошто баш тој?
На врв Дно