• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

buds

 1. StalkeR

  Samsung Galaxy Buds Live

  Нови неотпакувани. Црна боја. Без гаранција.
 2. Андреј

  Samsung Galaxy Buds слушалки: Со софтвер до подобар звук

  Неодамна ги купив Samsung Buds за некои 90 евра преку оглас од некој што ги добил со телефонот. Неотворени, по добра цена (нови се 120), па реков ајде да пробам. Она што најмногу ме интересираше беше всушност апликацијата која работи само на Андроид. Со неа покрај фабричниот тјунинг, добивате...
На врв Дно