• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

bsod win10 error

  1. MrVortex

    BSOD posle instalacina na windows 10

    Zdravo decki, pred 2 dena dodeka rabotev na kompjuterov pocnav da dobivam bsod,celo vreme razlicen stop code. Go preinstalirav windowso instalirav drajveri od officijalna stranica no seuste dobivam.Gi smeniv ramovite,HDD go izvadov no seuste go imam istiot problem.Ve molam ako znaete do sto e...
На врв Дно