• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

brand awareness

  1. Anchor

    Digital Marketing во МК

    Извор: Едвај еден процент од македонските фирми продаваат на интернет, Македонија нема амбиент за поголема он лајн продажба Извор: Македонија нема амбиент за поголема интернет продажба | Телма Може некој да ми каже кои се тие (едвај) 5 квалитетни online продавници во МК? Мислења?
На врв Дно