• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

boom box

  1. JensenInterceptor

    Која цена за Бум Бокс AZ 2025 Philips

    Иако ќе ми фали моќноста и чистотата на звукот што го даваше системчево, сметам дека помало или никакво ќе ми врши работа подобро. Да бидам искрен, стварно е големо као за уред што не се користи ;) На ново имаше цена од 8000 денарчики. Сега би го дал за 3500. Или да одам на помалце? Купено...
На врв Дно