Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

bookmarks

  1. Глупав

    Организирање на Chrome bookmarks

    Имам веќе некоја поголема колекција на статии во Chrome bookmarks, па ме интересира следново: дали некој знае да постои или пак користи некоја алатка која соработува со Chrome bookmarks на начин на кој би се означувале клучни реченици во web pages страници да не мора да се претражуваат...
На врв Дно