Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

booking

  1. pedro:)

    Поврзување на апликација со Booking.com

    Здраво на сите, сакам да ве прашам дали постои начин да се поврзе web app со booking.com. Пример имам апликација за резервирање на соби во хотел и сакам да ја поврзам со booking.com, (пример ако направам резервација на booking.com да ми стигне известување на мојата апликација или ако направам...
На врв Дно