Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

бокс

  1. Luxell

    Телефонот како Андроид џоистик,како!?

    Како можам да го искористам телефонот со андроид ос како џоистик за играње на игри на андроид бокс?
На врв Дно