• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

bluetooth earphones

  1. Miki98

    Предлог на блутут слушалки до 3000ден.

    Здраво ит другари Дајте некој предлог на безични слушалки буџет од 1500-3000ден. за трчање,бијдеќи сум дебел,овие паносник што ги имам купено од анхоч,случајно ги скинав. Што мислите за kz или airpods apple или ugreen и baseus за трчање? Видов дека kz сега може и безично да се користат,дали се...
На врв Дно