• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

blogspot

  1. BlackOuttheWoRlD

    Тема за блогспот Blogger и одбирање на домен

    Здраво другари Ми треба тема за блогспот да биде премиум фре,да не се плаќа секоја година,за магазин или технологија,оптимизиран за гоогле адс,доколку некој има може да ми пише на пп или на коментар,ќе бидам многу благодарен. И утше едно прашање каде е подобро да се купи доменот од хост...
На врв Дно