Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

близина хостинг

  1. Miki98

    Предлог на хостинг за форум до 130€

    Здраво ит другари На декември ми истекува мојот хостинг пакет од ухост,сакам да се префрлам на нешто добро Буџет од 100-130€ годишно. Ми треба некој хостинг прилично да биде малку брз,и простор повеќе. Зошто македонскиот хостинг, нуди малку простор ? Да речеме 100gb или 200gb,но ние го немаме...
На врв Дно