• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

благо

  1. Avid

    Најубаво чоколадо или благо

    Дечки, дечки, дечки, дечки... Кое ви е најубавото благо или чоколадо? За мене е Мориц. Ги донесоа во КАМ. Изминативе години ги носат во КАМ, Стокомак, Рептил, само овој период, декември/јануари. Купете си и заБЛАГОдарете ми се подоцна. Не се ни нешто скапи, 200 грама 69 денари
На врв Дно