Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

blacklivesmatter

  1. Oktar

    Продадено Yongnuo YN-622C II HSS + TTL Wireless Flash Trigger 1/8000 For Canon

    Го продавам комплетот од два тригери, модел којшто е споменат во насловот, а се продаваат како дел од акцијата "Брус Врилис ја распродава покуќнината јер нема нови делови од Умри Машки, нема ни приходи, а скуп је живот фраерски". Тригерите се сочувани 12/10, користени се малку, ги купив кога...
На врв Дно