• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

bl3200pt

  1. Costigan_Jr

    Проценка BenQ BL3200PT

    BenQ BL3200PT 32-Inch QHD AMVA Monitor Review - Tom's Hardware | Tom's Hardware BenQ BL3200PT Review - TFTCentral Перфектни пиксели, нема заглавени ниту мртви(ова морам да го споменам бидејќи првиот примерок кој го добив имаше заглавени пиксели, после што беше вратен и ова е вториот примерок...
На врв Дно