• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

bitmain

 1. DeepImpact

  Prodavam polovni antmineri (Bitmain)

  Prodavam polovni antmineri s9 13.5 ths i 14ths so psu Ima poveke parcinja dostapni na lager, cena 500 eur od parce
 2. DeepImpact

  Prodavam ASIC mineri z9 mini

  Prodavam ASIC mineri Z9 mini Polovni 7 komada ima Parce 550 eu
На врв Дно