Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

биро на подесување

  1. Продавам Standing Desk / Компјутерско биро на ел. подесување

    Продавам Standing Desk / Компјутерско биро на ел. подесување

    Како што гласи насловот, продавам компјутерско/канцелариско биро на подесување на допир. Станува збор за следниот модел - BEKANT. Точните спецификации за форма, ширина, должина, подесување на висина може да се видат на огласот погоре (последна слика). Механизмот е купен од Икеа Грција на...
На врв Дно