Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

bif file convert to

  1. Miki98

    Распакување на датотека

    Здраво Како можам да направам 50гб да го ставам на архива да стане 50мб? Видов дека имаа 50гб игра која е високо ставена на архив на winrar,кога распакуваш тие 50мб станат 50гб од архивата. Некои искуство ? Како можам тоа да го направам
На врв Дно