• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

безжични слушалки

 1. Безжични слушалки JBL

  Безжични слушалки JBL

  Продавам безжични/блутут слушалки JBL Tune 500 BT - црни. Слушалките се купени во Мај 2021 во Нептун. Користени се краток период и се во одлична состојба. Гаранцијата од 12 месеци е истечена. Локација - Скопје. Не праќам по карго. Цена фиксна: 2000 МКД.
 2. Нема Слика

  Redmi Buds 3 Pro Black

  Се продаваат нови неотпакувани Redmi Buds 3 Pro црна боја, уште се во целофан. Гаранција директ од Телеком мислам имаат 3 месеци.
 3. Avid

  Wireless bluetooth in-ear слушалки

  Некој да ми препорача безжични bluetooth in-ear слушалки? Може од кај нас, може да ги порачам од интернет. Буџет 50 евра. Пожелно е некој со искуство.
 4. gokica

  Рецензија AKG K912 безжични слушалки

  Извинете доколку веќе имаме напишано за овој производ. AKG K912 Ми беа потребни безжични слушалки за телевизија и филмови. Разгледав неколку опции како Bluetooth така и RF со базна станица. На крај одлуката падна за AKG K912 Wireless. Нема да се задржувам на сите спецификации освен оние кои...
 5. D

  IT.mk Unboxing: ASUS HS-W1 безжични слушалки

  Еве го и второто IT.mk unboxing видео... овој пат со voice-over. :) Сеуште сме у тест фаза и наоѓаме најдобар начин за продукција на овие видеа, на добар пат сме. :)
На врв Дно