Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

безжичен рутер

 1. Продавам нов рутер TP-Link AX20 (AX1800)

  Продавам нов рутер TP-Link AX20 (AX1800)

  Продавам нов рутер TP-Link AX20 (AX1800) WIFI 6. Рутерот е само отпакуван, пробан и вратен во кутија. Следува со кутија и сите додатоци. Рутерот нема гаранција, купен е во странство. Спецификации тука Локација: Карпош - Скопје Цена: 3000мкд (во Сетек е 4300)
 2. bogdan.j

  Продадено Подарувам Tenda AP4 аксес поинт/рутер и Planet WNRT-627(V2) рутер

  Подарувам Tenda AP4 и Planet WNRT-627(V2). Во исправна функција се уредите, само за Planet рутерот не можам да го најдам адаптерот. Ако сака некој, бујрум. 1643058626 Подарени. Администрација затворај тема.
 3. D

  Прв поглед на Synology Router RT1900ac

  Рецензија на новиот, штотуку најавен на CES 2016 Synology Router RT1900ac: http://it.mk/retsenzija-synology-router-rt1900ac/ Воедно, и претставување на новиот серијал што го планираме за IT.mk - Unboxing: :)
На врв Дно