Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

бежично глувче

 1. Продавам нови Glorious Model D 2 PRO (4K/8K) и Model O 2 PRO (1K)

  Продавам нови Glorious Model D 2 PRO (4K/8K) и Model O 2 PRO (1K)

  Глувчињата се, како и претходните Glorious производи што сум ги продавал на форумов, во brand new состојба и користени само за stress test. Доаѓаат со оригиналното пакување, без гаранција. Само за купувачи од Скопје или што ќе го подигнат производот лично. ЦЕНА Model D 2 PRO (4K/8K): 5500...
 2. Продавам гејминг глувчиња Glorious Model I Matte White и Model D Minus Wireless Matte White

  Продавам гејминг глувчиња Glorious Model I Matte White и Model D Minus Wireless Matte White

  Двете глувчиња се отворени, тестирани 15 минути, и вратени во кутија. Комплет пакување, без гаранција. Glorious Model I: 2800 денари. Glorious Model D Minus Wireless: 3800 денари. Не испраќам по карго.
 3. bobipp

  Предлог за бежично глувче

  Ако може предлог за некое добро глувче со цена од 500-1000 ден. Потребно е за работа, значи фотошоп и такви работи, гејминг не ме интересира. Обавезно мора да е бежично и да работи добро без пад, за на биро ми треба директно, немазна површина, немам место за падови, а и одвикнат сум да ги...
На врв Дно