Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

beyerdynamic

  1. Beyerdynamic DT 770 Pro 250 Ohm

    Beyerdynamic DT 770 Pro 250 Ohm

    Нови аудиофилски студиски слушалки купени од Thomann. Штотуку отворени, користени неколку саати. 3 години гаранција од Thomann.de. Ги продавам заради замена со 80 омска верзија. П.С. За користење на слушалките потребен е соодветен засилувач.
На врв Дно