Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

бесплатен

 1. NecrotoX

  Photopea - Бесплатен онлајн Photoshop клон

  https://www.photopea.com/ Случајно ја најдов апликацијава односно веб странава и пријатно сум изненаден. (y) Се работи за скоро идентична копија на Фотошоп со горе-доле сите битни функционалности која е бесплатна и работи во било кој интернет прелистувач без да има потреба да се инсталира...
 2. R

  Претставување на www.Reklama7.mk – верзија во изработка

  Здраво форумџии Најпрвин да се претставам, моето име е Димитар. Иако не учествувам активно, форумот го следам уште од средно (можеби повеќе од 8-9 години), па затоа и' решев токму овде да ја започнам оваа тема. По еден релативно долг период на изработка, и надминати еден куп проблеми од...
На врв Дно