Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

benq

 1. BenQ Zowie XL2566K

  BenQ Zowie XL2566K

  Се продава монитор BenQ Zowie XL2566K, 360 херци TN панел. Купен од Анхоч во 2023та, мислам дека има уште околу 2 години гаранции. Мониторот нема никакви оштетувања, ниту има некаква гребнатинка. Со мониторот доаѓаат сите додатоци како и оригиналната кутија. Се продава строго ради надградба...
 2. Проценка на монитор Benq VZ2770H white (AMVA+ panel)

  Проценка на монитор Benq VZ2770H white (AMVA+ panel)

  Се продава Монитор Benq VZ2770H, бела боја, купен од Анхоч 2017 година, комплетно исправен и без никакви физички оштетувања и мртви пиксели. Панелот е 27'', AMVA+ (Е2Е), W-LED, 1920 x 1080 pixels, Anti-Glare, Viewing angles (H/V) 178° / 178°, Brightness: 300 cd/m², Има VGA и 2 HDMI влеза, и...
 3. Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW

  Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW

  Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW. Оригинално пакување и сите соодветни додатоци, без видливи знаци на употреба и без никакво оштетување. Нема гаранција бидејќи е донесен од Америка. Замена единствено за Logitech G Pro X (нов или малку користен, со ваша доплата) или директна замена со Logitech G...
 4. Нема Слика

  Monitor 27" BenQ EX2710Q MOBIUZ Gaming IPS 1ms, 165Hz, QHD, HDRi

  На продажба, Monitor 27" BenQ EX2710Q MOBIUZ Gaming IPS 1ms, 165Hz, QHD, HDRi https://www.anhoch.com/product/599874016/monitor-27-benq-ex2710q-mobiuz-gaming-ips-1ms-165hz-qhd-hdri Купен на 26ти септември од Анхоч пред неполни 3 месеци, во беспрекорна состојба исто како нов, без ниту еден мртов...
 5. Miki98

  Benq Ep4227 Пројектор Locked password

  Здраво ит другари има еден проектор но кога се вклучува бара пасворд,го пишаме пинот што е кажува грешка. На кој начин може да се рестартира некој искуство да сподели со пројектор
 6. BenQ Zowie XL2546K

  BenQ Zowie XL2546K

  Продавам BenQ Zowie XL2546K, 24 инчен 1080p240Hz монитор. Купен од Анхоч на 29ти јули 2022 година, со уште 34.8 месеци гаранција. Користен не повеќе од 4-5 саати, после тоа вратен во кутија. Го продавам пошто не ми се свиѓаше колку што мислев дека ќе ми се свиѓа. Како што се гледа на сликите...
 7. Монитор Benq VZ2770H white (AMVA+ panel)

  Монитор Benq VZ2770H white (AMVA+ panel)

  Се продава Монитор Benq VZ2770H, бела боја, купен од Анхоч 2017 година, комплетно исправен и без никакви физички оштетувања и мртви пиксели. Панелот е 27'', AMVA+ (Е2Е), W-LED, 1920 x 1080 pixels, Anti-Glare, Viewing angles (H/V) 178° / 178°, Brightness: 300 cd/m², Има VGA и 2 HDMI влеза, и...
 8. Продавам НОВ, неотпакуван 28" BenQ EL2870U 4K UHD

  Продавам НОВ, неотпакуван 28" BenQ EL2870U 4K UHD

  Продавам НОВ, неотпакуван, 28" монитор BenQ EL2870U 4K UHD, 1ms, 2xHDMI, DP, Speakers, FreeSync - Има овдешна гаранција 36 месеци
 9. N

  Продадено Монитор BenQ Zowie XL2546 со 11 месеци гаранција

  Продавам монитор BenQ Zowie XL2546, купен од Анхоч ноември 2020, има отприлика уште 11 месеци гаранција. Мониторот е во одлична состојба, има само една мала замерка, конекторот на "далечинското" за управување со менито на мониторот е малку свиткан од што едно време стоеше на desk mount - но...
На врв Дно