Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

bench psu

  1. Нема Слика

    Купувам лабораториско напојување

    Купувам лабораториско напојување (bench power supply). Минимум 30V, 3А. Да не е некое брендирано, 3000ки би платил
На врв Дно