• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

beats

  1. Valsorim

    Проценка Beats Studio3 Wireless

    Samite slushalki se perfektno sochuvani i nema nikakvo oshtetuvanje osven minimalno nagmechuvanje kaj portata za polnenje ( prikazhano na edna od slikite ). Si doagja so originalnoto pakuvanje. Slushalkite se 24000 vo iStyle novi da se kupat.
На врв Дно