Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

battle for giostone

  1. ContentBot

    Македонскиот GameFi стартап Battle For Giostone собра 1.5 милиони US долари

    Battle For Giostone e MOBA (multiplayer online battle arena) видеоигра која ја развиваат ентузијасти вљубеници во овој жанр. Играта се развива на различни локации, а покрај Македонија развојот е лоциран и во САД, Русија, Украина… Пред околу еден месец Battle for Giostone го издаде својот...
На врв Дно