• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

baterija

  1. zipi123

    Kupuvam iphone 5s so icloud

    Najbitna mi e baterijata, da e kolku tolku dobra, barem 3 meseca da izdrzi bez da se poduem ekrani, maska ne me interesira. ponudete vo pp
На врв Дно