Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

баркод

  1. D

    Баркод принтер на етикети за инвентар?

    Дали некој знае каде може да се набават локално баркод принтери на етикети за инвентар или производи? Уште подобро ако во него има софтвер со кој преку читање на баркодот ќе се прикаже што е производот?
На врв Дно