• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

bang & olufsen

  1. ImWiked

    Проценка Bang & Olufsen Beo4 Remote Control

    Здраво, после долго време ми "исплива" на површина оваа заборавено парче некогаш најнова и многу скапа технологија, дојде заедно со телевизорот кој беше воедно ДВД, Мјузик Плеер, Home Cinema кој го имав и се работи за Bang & Olufsen Avant 32' BeoVision Avant 32 VCR што за тоа време беше нешто...
На врв Дно