• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

bandicoot

  1. Psycore

    Crash Bandicoot

    Верувам дека многу од вас што имале Playstation 1 ја знаат играва. Лично на мене ми беше омилена игра во тоа време (сите 5 дела) и имам преубави спомени со нејзе. Листа од сите делови Playstation 1: Crash Bandicoot (1996) Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back (1997) Crash Bandicoot 3...
На врв Дно