Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

band7

  1. Huawei Band 7 Black

    Huawei Band 7 Black

    Користен месец дена и така стои во кутија. Гаранција до Ноември 2024 година. Со две ремчиња и заштитна фолија гратис. Состојба фабричка. Цена, фиксна: 2.000 денари
На врв Дно