• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

бамп

  1. Avid

    Предлог Да се забрани BUMP ако нема промена

    Бидејќи ништо не испадна од ветувањата дека на десниот сајдбар нема да се појавуваат постови од огласи, дека ќе може секој да си одбере итн... Нешто што барем малку би помогнало е да се забрани да се става пост за бамп освен ако нема промена на цена или нешто друго значајно. Глупаво е десно во...
На врв Дно