Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

b550

  1. Нема Слика

    ASUS STRIX B550-F + Cooler Master H500 ARGB

    На продажба одат следните делови: -Mатична плоча Asus Strix B550-F Gaming (Гаранција Setek до Јануари 2024) -Kуќиште Cooler Master H500 ARGB (Гаранција Setek до април 2028) Деловите се функционални без никаков знак на користење.Доаѓаат во оригинални пакувања. Предната страна на куќиштето е Mech...
На врв Дно