• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

b350

  1. spiritBreaker

    AMD r7 2700 + Asus Prime B350-Plus

    Се продаваат компонентите од насловот. CPU Amd Ryzen R7 2700 MOBO Asus Prime B350-PLUS процесорот е земен од Анхоч, со 1 год гаранција е, комплет пакување, со гарантен лист со се. Користен е 2 месеци одприлика, уште околу 10 месеци преостаната гаранција. моментално се вози на 4.05GHz, на...
На врв Дно