Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

автоматско печатење

  1. I

    Поврзување фискална со POS

    Здраво, дали некој е имал искуство со поврзување на систем POS како што е WooCommerce based Point of Sale (POS) interface со фискален апарат кај нас т.е. со продавање на одреден продукт да се испечати фискална сметка однапред благодарам
На врв Дно