• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

avr

  1. Necromancer

    Продадено Продавам Denon AVR-1610 5.1 Receiver

    Го продавам рисиверот од насловот заради купување друг. Користен за домашна употреба, во непушачка просторија, никогаш не отваран и сервисиран, многу сочуван, со кутија, стиропор,сВе. Карактеристики: 3 HDMI IN/1 OUT DTS-HD MA / DTS / Dolby TrueHD / DD+ декодирање. Dolby Atmos го декодира како...
На врв Дно