• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

avid

  1. Avid

    Се сеќавате на Avid VS Целиот универзум? Е, сега сум Sensei.

    Кој ли веруваше дека ова ќе се случи?
На врв Дно