Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

avast

 1. Глупав

  Avast Premium Security 6 месечна претплата

  како што гласи насловот... Прашања во ПП 10EUR
 2. Глупав

  Avast! Antivirus АРАМИИ

  Да почнам со ширење на приказната од тука па натаму... Купена беше лиценца некаде Април 2019 со траење до 2021 година, и така јас си скенирам мислам дека има некое значење... Кога вчера вечер ми стасува нотификација од банка дека Avast ми наплаќа 50$ на нeкакво (всушност никакво) купување на...
 3. BlackOuttheWoRlD

  Неможе да се инсталира антивирусна на на windows 7

  здраво другари. Имам еден проблем сакам да инсталирам некоја антивирусна на виндовс 7цата но несака,пробав со аваст таман го поќаже логото и го снема,пробам со авг до 50 ерор ми пиша,лаптопот е одново форматиран,што да направам помош?? Еве дел од видео https://dai.ly/x7drl1o
На врв Дно