Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

automation

  1. Skorp

    Продадено Google Home Assistant

    Ќе ве молам за проценка на Google Home Assistant. Си работи најнормално и доаѓа со оригиналната кутија и сите додатоци.
На врв Дно